Veulen Lusitano Gestippeld grijs
08:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 5046.74

Uithoudingsvermogen
285.026
570.05
Snelheid
396.615
793.23
Dressuur
666.385
1332.77
Galop
454.448
908.90
Draf
587.9395
1175.88
Springen
132.9565
265.91
Ras: LusitanoLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 85 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 85 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 30/09/2026
Producent: michelle-bruintje

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 24356.85
Uithoudingsvermogen2751.22  Galop4386.56
Snelheid3828.33  Draf5675.09
Dressuur6432.29  Springen1283.35
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: gybby ♥femmielove stable♥
Moederdier: cherry my girl
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2751.22
2751.22
2751.22
Snelheid
3828.33
3828.33
3828.33
3828.33
Dressuur
6432.29
6432.29
6432.29
6432.29
6432.29
6432.29
Galop
4386.56
4386.56
4386.56
4386.56
Draf
5675.09
5675.09
5675.09
5675.09
5675.09
Springen
1283.36
1283.36
Deze merrie heeft 2379 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard-pegasus Lichtgrijs
24356 is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalert24356 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalert24356 zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie