Kabayo

Anciënniteit : 551 dagen
Algemeen klassement : 1742ste
Reserve : 2 108 655 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Fins Kastanje
10:00
Energie
95%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 118.20

Uithoudingsvermogen
9.399
18.80
Snelheid
10.0795
20.16
Dressuur
10.3695
20.74
Galop
9.08
18.16
Draf
10.672
21.34
Springen
9.4995
19.00
Ras: FinsLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 89 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 89 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 29/09/2026
Producent: Kabayo

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 6908.91
Uithoudingsvermogen1098.79  Galop1061.49
Snelheid1178.30  Draf1247.59
Dressuur1212.22  Springen1110.51
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: uni fins ƁƖυє & Ɠяєу
Moederdier: Mari Μαγικό άλογο
Fins
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1098.79
1098.79
Snelheid
1178.3
1178.3
Dressuur
1212.22
1212.22
Galop
1061.49
1061.49
Draf
1247.6
1247.6
Springen
1110.51
1110.51
Dit paard heeft 634 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard-eenhoorn Kastanje
Manx is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertManx zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertManx zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie