lol12345

Anciënniteit : 1207 dagen
Algemeen klassement : 515ste
Reserve : 26 695 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Curly Lever kastanje
11:30
Energie
55%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 29791.91

Uithoudingsvermogen
4109.9695
8219.94
Snelheid
2616.538
5233.08
Dressuur
2154.565
4309.13
Galop
1668.0785
3336.16
Draf
2838.3
5676.60
Springen
1508.506
3017.01
Ras: CurlyLeeftijd: 15 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 157 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 466 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 23/09/2026
Producent: lol12345 Winst: 3 502 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0286
Cutting 0000
Trail 012130
Reining 02000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 25567.83
Uithoudingsvermogen6754.48  Galop3103.59
Snelheid4348.20  Draf4711.77
Dressuur3911.31  Springen2738.48
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6754.48
6754.48
6754.48
6754.48
6754.48
6754.48
Snelheid
4348.2
4348.2
4348.2
4348.2
Dressuur
3911.31
3911.31
3911.31
3911.31
Galop
3103.59
3103.59
3103.59
3103.59
Draf
4711.77
4711.77
4711.77
4711.77
4711.77
Springen
2738.48
2738.48
2738.48
Deze merrie heeft 2500 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+18, snelheid: +18, dressuur: +18, galop: +18, draf: +18, springen: +18

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
3. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Dracht

M25567.83 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
chevalSinds: een paar uur
maleVoorvader: H25682.31 ᴛʜᴇ ᴏʟʏᴍᴘɪᴀɴꜱ

Informatie

reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen