Thoracicus

Anciënniteit : 5252 dagen
Algemeen klassement : 32ste
Reserve : 3 424 325 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard-eenhoorn Arabier Gestippeld grijs
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 16177.66

Uithoudingsvermogen
2034.456
4068.91
Snelheid
2624.781
5249.56
Dressuur
1888.0545
3776.11
Galop
829.358
1658.72
Draf
268.879
537.76
Springen
443.3
886.60
Ras: ArabierLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: Rijpaard-eenhoornHoogte: 157 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 464 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 24/09/2026
Producent: Thoracicus Winst: 1 590 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0001
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 16375.02
Uithoudingsvermogen3376.13  Galop2740.77
Snelheid4355.76  Draf888.56
Dressuur3133.18  Springen1880.62
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Arabier •Pummel einhorn•
Moederdier: Arabier •Pummel einhorn•
Arabier
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3376.13
3376.13
3376.13
3376.13
Snelheid
4355.76
4355.76
4355.76
4355.76
Dressuur
3133.18
3133.18
3133.18
3133.18
Galop
2740.77
2740.77
2740.77
Draf
888.564
888.564
Springen
1880.62
1880.62
1880.62
Dit paard heeft 1581 sterren van uitmuntendheid.

corneEenhoorn

dressuur: +15

sellewestern2x2** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bridewestern2x2** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Arabier is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen