Rakker_P

Anciënniteit : 5010 dagen
Algemeen klassement : 933ste
Reserve : 32 262 943 equus
Geschiedenis van Eigenaren

Pinguïn

compagnonpingouin

Rozetten

Rijpaard Oranje
11:00
Energie
44%
Gezondheid
100%
Moreel
84%

Vaardigheden

Totaal: 33804.76

Uithoudingsvermogen
1908.3255
3816.65
Snelheid
2654.773
5309.55
Dressuur
4783.974
9567.95
Galop
3042.6875
6085.38
Draf
3937.986
7875.97
Springen
574.634
1149.27
Ras: LusitanoLeeftijd: 12 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 511 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 27/09/2026
Producent: Rakker_P Winst: 11 744 Equus
Genetisch potentieel Totaal: 25705.44
Uithoudingsvermogen2901.41  Galop4630.62
Snelheid4039.29  Draf5988.08
Dressuur6792.20  Springen1353.84
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2901.41
2901.41
2901.41
Snelheid
4039.29
4039.29
4039.29
4039.29
Dressuur
6792.2
6792.2
6792.2
6792.2
6792.2
6792.2
Galop
4630.62
4630.62
4630.62
4630.62
4630.62
Draf
5988.08
5988.08
5988.08
5988.08
5988.08
Springen
1353.84
1353.84
Deze merrie heeft 2514 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+16, snelheid: +16, dressuur: +16, galop: +16, draf: +16, springen: +16

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

falabellaFalabella

snelheid: +8, dressuur: +7, draf: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

compagnonpingouinPinguïn

dressuur: +10

cramponsStiften

uithoudingsvermogen:+12

selleamiraAmira's Zadel

uithoudingsvermogen:+6, snelheid: +6, dressuur: +6, galop: +6, draf: +6, springen: +6

tapis3xtriomphalZadeldeken 3***

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bonnet3xtriomphal3*** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bande3xtriomphal3*** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

iriscoatorangeVacht van Iris

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5

packtriomphalOverwinningspakket

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8, dressuur: +8, galop: +8, draf: +8, springen: +8

buttonbraidedmaneKnotjes vlechten

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

clippingAangepast scheerpatroon

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tailbraid2Geweven staartvlecht

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

heracleshorseshoestrotHoefijzer van Herakles-Drafrace

snelheid: +10, dressuur: +6, draf: +14


Manege

Tot:
30. Oktober 2026
Stal:
stal 1* drinkbak douche stro
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen