tommy123

Anciënniteit : 2897 dagen
Algemeen klassement : 256ste
Reserve : 28 063 419 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Akhal-Teke Muisgrijs
09:00
Energie
85%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 4713.58

Uithoudingsvermogen
623.1675
1246.34
Snelheid
398.4105
796.82
Dressuur
492.455
984.91
Galop
269.594
539.19
Draf
128.0465
256.09
Springen
445.1145
890.23
Ras: Akhal-TekeLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 86 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 86 kg
Vacht: Muisgrijs Geboren op: 26/09/2026
Producent: tommy123

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 23060.54
Uithoudingsvermogen6097.53  Galop2637.90
Snelheid3898.34  Draf1252.90
Dressuur4818.54  Springen4355.33
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6097.53
6097.53
6097.53
6097.53
6097.53
6097.53
Snelheid
3898.34
3898.34
3898.34
3898.34
Dressuur
4818.54
4818.54
4818.54
4818.54
4818.54
Galop
2637.9
2637.9
2637.9
Draf
1252.9
1252.9
Springen
4355.33
4355.33
4355.33
4355.33
Deze merrie heeft 2248 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard-eenhoorn Zweetvos lever kastanje
Charlene is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertCharlene zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertCharlene zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie