BadgalHIHI

Anciënniteit : 1785 dagen
Algemeen klassement : 144ste
Reserve : 457 180 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Arabier Gespikkeld grijs
10:00
Energie
86%
Gezondheid
71%
Moreel
59%

Vaardigheden

Totaal: 28006.87

Uithoudingsvermogen
3385.2805
6770.56
Snelheid
4284.759
8569.52
Dressuur
3061.4715
6122.94
Galop
2207.599
4415.20
Draf
442.957
885.91
Springen
621.366
1242.73
Ras: ArabierLeeftijd: 13 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 391 kg
Vacht: Gespikkeld grijs Geboren op: 28/09/2026
Producent: BadgalHIHI Winst: 940 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 26939.95
Uithoudingsvermogen5627.13  Galop4550.81
Snelheid7122.27  Draf1468.69
Dressuur5088.88  Springen3082.17
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
5627.13
5627.13
5627.13
5627.13
5627.13
Snelheid
7122.27
7122.27
7122.27
7122.27
7122.27
7122.27
Dressuur
5088.88
5088.88
5088.88
5088.88
5088.88
Galop
4550.81
4550.81
4550.81
4550.81
Draf
1468.69
1468.69
Springen
3082.17
3082.17
3082.17
Deze merrie heeft 2637 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M BLUPT SET 3 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M BLUPT SET 3 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 13 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen