Vali2509

Anciënniteit : 17 dagen
Algemeen klassement : 5144ste
Reserve : 48 053 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Fries Zwart
11:00
Energie
96%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 21625.01

Uithoudingsvermogen
2258.73
4517.46
Snelheid
2043.57
4087.14
Dressuur
2851.255
5702.51
Galop
1235.87
2471.74
Draf
1829.475
3658.95
Springen
593.605
1187.21
Ras: FriesLeeftijd: 3 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 483 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 28/09/2026
Producent: Vali2509

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8125.00
Uithoudingsvermogen1697.31  Galop928.69
Snelheid1535.63  Draf1374.75
Dressuur2142.56  Springen446.06
BLUP:
-6.85
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Fries
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1697.31
1697.31
1697.31
Snelheid
1535.63
1535.63
Dressuur
2142.56
2142.56
2142.56
Galop
928.69
928.69
Draf
1374.75
1374.75
Springen
446.06
446.06
Deze merrie heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Mijn paard is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Dracht

chevalSinds: een paar uur
maleVoorvader: T ♥ Fay's Talents ♥

Informatie

reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen