Veulen Fins Lever kastanje
20:30
Energie
23%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1129.44

Uithoudingsvermogen
89.5645
179.13
Snelheid
96.4135
192.83
Dressuur
99.0725
198.15
Galop
86.2215
172.44
Draf
102.218
204.44
Springen
91.228
182.46
Ras: FinsLeeftijd: 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 147 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 224 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 04/10/2026
Producent: King brink

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 9787.64
Uithoudingsvermogen1550.61  Galop1491.41
Snelheid1671.90  Draf1774.68
Dressuur1718.98  Springen1580.06
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Meenhoorn 10k ƁƖυє & Ɠяєу
Moederdier: 2hoorn 9.2 ƁƖυє & Ɠяєу
Fins
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1550.61
1550.61
Snelheid
1671.9
1671.9
1671.9
Dressuur
1718.98
1718.98
1718.98
Galop
1491.41
1491.41
Draf
1774.68
1774.68
1774.68
Springen
1580.06
1580.06
Dit paard heeft 923 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+12, snelheid: +12, dressuur: +12, galop: +12, draf: +12, springen: +12


Manege

Naam:
Tot:
17. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

pictoalertGeenhoorn m 9.7 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 10 maanden!

Reproductie

pictoalertGeenhoorn m 9.7 zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 10 maanden!

Informatie