Grandma

Anciënniteit : 4935 dagen
Algemeen klassement : 13de
Reserve : 2 584 792 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Wildkleur
13:30
Energie
55%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 25567.11

Uithoudingsvermogen
921.9965
1843.99
Snelheid
3408.247
6816.49
Dressuur
3082.3965
6164.79
Galop
4314.628
8629.26
Draf
431.884
863.77
Springen
624.401
1248.80
Ras: WelshLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: PonyHoogte: 133 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 361 kg
Vacht: Wildkleur Geboren op: 29/09/2026
Producent: Grandma

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 02000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27152.81
Uithoudingsvermogen4587.05  Galop7179.08
Snelheid5670.96  Draf1480.47
Dressuur5128.78  Springen3106.47
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: 2 h Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: 3 M Blupt Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4587.05
4587.05
4587.05
4587.05
Snelheid
5670.96
5670.96
5670.96
5670.96
5670.96
Dressuur
5128.78
5128.78
5128.78
5128.78
5128.78
Galop
7179.08
7179.08
7179.08
7179.08
7179.08
7179.08
Draf
1480.47
1480.47
Springen
3106.47
3106.47
3106.47
3106.47
Dit paard heeft 2658 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+40, snelheid: +40, dressuur: +40, galop: +40, draf: +40, springen: +40

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
29. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

4 H is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen