Pony Welsh Palomino
10:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 8426.96

Uithoudingsvermogen
711.7225
1423.44
Snelheid
878.7285
1757.46
Dressuur
795.2085
1590.42
Galop
1111.1085
2222.22
Draf
233.097
466.19
Springen
483.6155
967.23
Ras: WelshLeeftijd: 1 jaar 6 maanden
Soort: PonyHoogte: 125 cm
Geslacht: ruinGewicht: 240 kg
Vacht: Palomino Geboren op: 29/09/2026
Producent: Grandma

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

apollo's lier
Genetisch potentieel Totaal: 27156.64
Uithoudingsvermogen4587.62  Galop7180.19
Snelheid5671.72  Draf1480.67
Dressuur5129.56  Springen3106.88
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: 8 Harry Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: 7 M Blupt Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4587.62
4587.62
4587.62
4587.62
Snelheid
5671.72
5671.72
5671.72
5671.72
5671.72
Dressuur
5129.56
5129.56
5129.56
5129.56
5129.56
Galop
7180.19
7180.19
7180.19
7180.19
7180.19
7180.19
Draf
1480.67
1480.67
Springen
3106.88
3106.88
3106.88
3106.88
Dit paard heeft 2659 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

maleRuin

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8, dressuur: +4


Manege

MAX 35762.10 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalertMAX 35762.10 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 1 jaar 6 maanden!

Reproductie

Informatie

MAX 35762.10 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
MAX 35762.10 is een ruin en kan dus niet fokken.
reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom