Glaceon

Anciënniteit : 3098 dagen
Algemeen klassement : 2de
Reserve : 1 859 277 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Arabier Gespikkeld grijs
14:00
Energie
8%
Gezondheid
80%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 25506.90

Uithoudingsvermogen
3394.599
6789.20
Snelheid
4296.506
8593.01
Dressuur
3069.8395
6139.68
Galop
922.7645
1845.53
Draf
444.7985
889.60
Springen
624.941
1249.88
Ras: ArabierLeeftijd: 10 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 385 kg
Vacht: Gespikkeld grijs Geboren op: 29/09/2026
Producent: Glaceon Winst: 940 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 26973.89
Uithoudingsvermogen5634.19  Galop4556.85
Snelheid7131.13  Draf1470.41
Dressuur5095.17  Springen3086.13
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
5634.19
5634.19
5634.19
5634.19
5634.19
Snelheid
7131.13
7131.13
7131.13
7131.13
7131.13
7131.13
Dressuur
5095.17
5095.17
5095.17
5095.17
5095.17
Galop
4556.86
4556.86
4556.86
4556.86
Draf
1470.41
1470.41
Springen
3086.13
3086.13
3086.13
Dit paard heeft 2641 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H BLUPT 3 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H BLUPT 3 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen