beauu

Anciënniteit : 47 dagen
Algemeen klassement : 5793ste
Reserve : 453 074 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard IJslander Kastanje
11:45
Energie
89%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 3523.81

Uithoudingsvermogen
1069.3345
2138.67
Snelheid
199.4745
398.95
Dressuur
165.9515
331.90
Galop
119.9085
239.82
Draf
108.249
216.50
Springen
98.986
197.97
Ras: IJslanderLeeftijd: 5 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 140 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 397 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 05/10/2026
Producent: beauu

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 11901.42
Uithoudingsvermogen3062.88  Galop1859.63
Snelheid677.88  Draf2212.66
Dressuur2563.69  Springen1524.68
BLUP:
-54.17
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: IJs - Bruin McFleurry's IJs
Moederdier: Carnivine 9462 ~ Luigi's legacy ~
IJslander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3062.88
3062.88
3062.88
Snelheid
677.883
677.883
Dressuur
2563.69
2563.69
2563.69
Galop
1859.63
1859.63
1859.63
Draf
2212.66
2212.66
2212.66
Springen
1524.68
1524.68
Deze merrie heeft 1133 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+13, snelheid: +13, dressuur: +13, galop: +13, draf: +13, springen: +13

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8


Manege

Tot:
2. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Reproductie

Dracht

chevalSinds: 8 maanden
maleVoorvader: IJslander Bruin M Horses

Informatie

reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen