Glaceon

Anciënniteit : 3101 dagen
Algemeen klassement : 2de
Reserve : 1 716 586 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Nokota Zwarte Overo
13:30
Energie
36%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26898.07

Uithoudingsvermogen
1050.341
2100.68
Snelheid
616.503
1233.01
Dressuur
4292.5835
8585.17
Galop
478.464
956.93
Draf
3645.033
7290.07
Springen
3366.11
6732.22
Ras: NokotaLeeftijd: 10 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 149 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 422 kg
Vacht: Zwarte Overo Geboren op: 29/09/2026
Producent: Glaceon Winst: 1 240 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 02000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27031.92
Uithoudingsvermogen3583.37  Galop1623.01
Snelheid3042.30  Draf6056.63
Dressuur7134.08  Springen5592.53
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3583.37
3583.37
3583.37
3583.37
Snelheid
3042.3
3042.3
3042.3
Dressuur
7134.08
7134.08
7134.08
7134.08
7134.08
7134.08
Galop
1623.01
1623.01
1623.01
Draf
6056.63
6056.63
6056.63
6056.63
6056.63
Springen
5592.53
5592.53
5592.53
5592.53
5592.53
Dit paard heeft 2647 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H 27031.92 BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 27031.92 BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen