Halsey

Anciënniteit : 2854 dagen
Algemeen klassement : 107ste
Reserve : 221 654 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Nokota Bruin
10:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27056.63

Uithoudingsvermogen
1039.4775
2078.95
Snelheid
614.663
1229.33
Dressuur
4296.701
8593.40
Galop
561.864
1123.73
Draf
3647.292
7294.58
Springen
3368.316
6736.63
Ras: NokotaLeeftijd: 13 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 150 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 432 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 29/09/2026
Producent: Halsey Winst: 1 220 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 02000
Western Pleasure 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27040.85
Uithoudingsvermogen3584.70  Galop1623.58
Snelheid3043.24  Draf6058.86
Dressuur7136.19  Springen5594.28
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3584.7
3584.7
3584.7
3584.7
Snelheid
3043.24
3043.24
3043.24
Dressuur
7136.19
7136.19
7136.19
7136.19
7136.19
7136.19
Galop
1623.58
1623.58
1623.58
Draf
6058.86
6058.86
6058.86
6058.86
6058.86
Springen
5594.28
5594.28
5594.28
5594.28
5594.28
Deze merrie heeft 2647 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M blup 27040.85 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M blup 27040.85 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 13 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen