b-e-e

Anciënniteit : 5592 dagen
Algemeen klassement : 63ste
Reserve : 615 624 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Lever kastanje
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26337.02

Uithoudingsvermogen
1333.9465
2667.89
Snelheid
3376.733
6753.47
Dressuur
3081.116
6162.23
Galop
4311.733
8623.47
Draf
430.5275
861.05
Springen
634.4525
1268.90
Ras: WelshLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: PonyHoogte: 133 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 402 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 01/10/2026
Producent: b-e-e Winst: 940 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27224.82
Uithoudingsvermogen4599.16  Galop7198.04
Snelheid5686.19  Draf1484.36
Dressuur5142.43  Springen3114.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Echo BLUPT AccєƖєяαᴛє
Moederdier: Blue BLUPT AccєƖєяαᴛє
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4599.16
4599.16
4599.16
4599.16
4599.16
Snelheid
5686.19
5686.19
5686.19
5686.19
5686.19
Dressuur
5142.43
5142.43
5142.43
5142.43
5142.43
Galop
7198.04
7198.04
7198.04
7198.04
7198.04
7198.04
Draf
1484.36
1484.36
Springen
3114.64
3114.64
3114.64
3114.64
Dit paard heeft 2665 sterren van uitmuntendheid.

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

HW 27224.82 BLUPT!! is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

HW 27224.82 BLUPT!! is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 9
arbreStamboom
chevalNakomelingen