BadgalHIHI

Anciënniteit : 1784 dagen
Algemeen klassement : 144ste
Reserve : 445 918 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Holsteiner Roodbruin
13:30
Energie
20%
Gezondheid
82%
Moreel
84%

Vaardigheden

Totaal: 26199.13

Uithoudingsvermogen
1060.373
2120.75
Snelheid
2924.187
5848.37
Dressuur
3789.9805
7579.96
Galop
631.6325
1263.27
Draf
289.632
579.26
Springen
4403.761
8807.52
Ras: HolsteinerLeeftijd: 10 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 171 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 444 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 03/10/2026
Producent: BadgalHIHI Winst: 216 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 0710
droite
Genetisch potentieel Totaal: 27185.19
Uithoudingsvermogen4303.81  Galop3103.85
Snelheid4845.38  Draf1478.99
Dressuur6280.00  Springen7173.16
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H blupt hOlliebollen
Moederdier: M Blupt hOlliebollen
Holsteiner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4303.81
4303.81
4303.81
4303.81
Snelheid
4845.38
4845.38
4845.38
4845.38
4845.38
Dressuur
6280
6280
6280
6280
6280
6280
Galop
3103.85
3103.85
3103.85
3103.85
Draf
1478.99
1478.99
Springen
7173.16
7173.16
7173.16
7173.16
7173.16
7173.16
Dit paard heeft 2662 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H Blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen