BadgalHIHI

Anciënniteit : 1783 dagen
Algemeen klassement : 145ste
Reserve : 452 860 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Holsteiner Donkerbruin
10:00
Energie
71%
Gezondheid
91%
Moreel
71%

Vaardigheden

Totaal: 26571.70

Uithoudingsvermogen
1268.5935
2537.19
Snelheid
2903.103
5806.21
Dressuur
3762.689
7525.38
Galop
617.842
1235.68
Draf
435.9495
871.90
Springen
4297.6705
8595.34
Ras: HolsteinerLeeftijd: 15 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 173 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 482 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 03/10/2026
Producent: BadgalHIHI

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02010
Genetisch potentieel Totaal: 27190.90
Uithoudingsvermogen4304.72  Galop3104.46
Snelheid4846.43  Draf1479.31
Dressuur6281.43  Springen7174.53
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Blupt hOlliebollen
Moederdier: M Blupt hOlliebollen
Holsteiner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4304.73
4304.73
4304.73
4304.73
Snelheid
4846.44
4846.44
4846.44
4846.44
4846.44
Dressuur
6281.43
6281.43
6281.43
6281.43
6281.43
6281.43
Galop
3104.46
3104.46
3104.46
3104.46
Draf
1479.31
1479.31
Springen
7174.53
7174.53
7174.53
7174.53
7174.53
7174.53
Deze merrie heeft 2662 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern2x2** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bridewestern2x2** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M Blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 16 jaren
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen