Veulen Lusitano Donkerbruin
18:00
Energie
29%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 7925.50

Uithoudingsvermogen
447.4735
894.95
Snelheid
622.7045
1245.41
Dressuur
1046.5575
2093.11
Galop
713.813
1427.63
Draf
922.937
1845.87
Springen
209.267
418.53
Ras: LusitanoLeeftijd: 8 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 135 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 190 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 04/10/2026
Producent: jjiinnttee

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

apollo's lier
Genetisch potentieel Totaal: 25667.67
Uithoudingsvermogen2896.72  Galop4623.95
Snelheid4033.10  Draf5980.14
Dressuur6781.83  Springen1351.93
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: mister
Moederdier: v 25466 b2 farseer
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
2896.72
2896.72
2896.72
Snelheid
4033.1
4033.1
4033.1
4033.1
Dressuur
6781.83
6781.83
6781.83
6781.83
6781.83
6781.83
Galop
4623.95
4623.95
4623.95
4623.95
4623.95
Draf
5980.14
5980.14
5980.14
5980.14
5980.14
Springen
1351.93
1351.93
Dit paard heeft 2511 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15


Manege

Tot:
13. Oktober 2026
Stal:
stal 2** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

pictoalertm 25667 b7 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 8 maanden!

Reproductie

pictoalertm 25667 b7 zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 8 maanden!

Informatie