BadgalHIHI

Anciënniteit : 1783 dagen
Algemeen klassement : 145ste
Reserve : 761 090 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Arabier Bruin
10:00
Energie
62%
Gezondheid
32%
Moreel
60%

Vaardigheden

Totaal: 25632.51

Uithoudingsvermogen
3406.956
6813.91
Snelheid
4312.2705
8624.54
Dressuur
3076.74
6153.48
Galop
950.893
1901.79
Draf
443.753
887.51
Springen
625.6435
1251.29
Ras: ArabierLeeftijd: 15 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 157 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 344 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 04/10/2026
Producent: BadgalHIHI Winst: 148 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0330
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27051.21
Uithoudingsvermogen5650.01  Galop4570.34
Snelheid7151.36  Draf1474.66
Dressuur5109.70  Springen3095.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
5650.01
5650.01
5650.01
5650.01
5650.01
Snelheid
7151.36
7151.36
7151.36
7151.36
7151.36
7151.36
Dressuur
5109.7
5109.7
5109.7
5109.7
5109.7
Galop
4570.34
4570.34
4570.34
4570.34
Draf
1474.66
1474.66
Springen
3095.14
3095.14
3095.14
3095.14
Deze merrie heeft 2649 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 16 jaren
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen