sas844

Anciënniteit : 5311 dagen
Algemeen klassement : 14de
Reserve : 74 024 910 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Franse draver Donkerbruin
08:30
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27042.27

Uithoudingsvermogen
1426.796
2853.59
Snelheid
3430.574
6861.15
Dressuur
3102.678
6205.36
Galop
301.911
603.82
Draf
4542.599
9085.20
Springen
716.5785
1433.16
Ras: Franse draverLeeftijd: 11 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 170 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 490 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 05/10/2026
Producent: sas844 Winst: 394 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02010
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27222.28
Uithoudingsvermogen4598.71  Galop1484.32
Snelheid5685.20  Draf7197.59
Dressuur5141.99  Springen3114.47
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4598.71
4598.71
4598.71
4598.71
4598.71
Snelheid
5685.2
5685.2
5685.2
5685.2
5685.2
Dressuur
5141.99
5141.99
5141.99
5141.99
5141.99
Galop
1484.32
1484.32
Draf
7197.59
7197.59
7197.59
7197.59
7197.59
7197.59
Springen
3114.47
3114.47
3114.47
3114.47
Dit paard heeft 2665 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H Blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen