Rijpaard Lusitano Donkerbruin
08:30
Energie
69%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26916.00

Uithoudingsvermogen
621.9685
1243.94
Snelheid
1293.499
2587.00
Dressuur
4332.973
8665.95
Galop
2954.144
5908.29
Draf
3821.4715
7642.94
Springen
433.9455
867.89
Ras: LusitanoLeeftijd: 10 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 466 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 05/10/2026
Producent: Alexandra461 Winst: 78 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27244.56
Uithoudingsvermogen3077.53  Galop4906.39
Snelheid4281.68  Draf6346.49
Dressuur7196.02  Springen1436.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 27243.11 blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M 27243.87 blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3077.53
3077.53
3077.53
Snelheid
4281.69
4281.69
4281.69
4281.69
Dressuur
7196.02
7196.02
7196.02
7196.02
7196.02
7196.02
Galop
4906.4
4906.4
4906.4
4906.4
4906.4
Draf
6346.49
6346.49
6346.49
6346.49
6346.49
6346.49
Springen
1436.43
1436.43
Dit paard heeft 2667 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H 27244.56 BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 27244.56 BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 9
arbreStamboom
chevalNakomelingen