CHARLGO

Anciënniteit : 5482 dagen
Algemeen klassement : 38ste
Reserve : 16 719 475 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Ierse Hunter Zwart
08:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 27675.31

Uithoudingsvermogen
3336.2745
6672.55
Snelheid
1688.6345
3377.27
Dressuur
4003.5365
8007.07
Galop
3117.2165
6234.43
Draf
430.938
861.88
Springen
1261.054
2522.11
Ras: Ierse HunterLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 173 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 542 kg
Vacht: Zwart Geboren op: 05/10/2026
Producent: CHARLGO Winst: 871 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0100
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
droite
Genetisch potentieel Totaal: 25856.86
Uithoudingsvermogen5538.89  Galop5177.72
Snelheid3320.33  Draf1475.96
Dressuur6650.61  Springen3693.34
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
5538.89
5538.89
5538.89
5538.89
5538.89
Snelheid
3320.33
3320.33
3320.33
3320.33
Dressuur
6650.61
6650.61
6650.61
6650.61
6650.61
6650.61
Galop
5177.73
5177.73
5177.73
5177.73
5177.73
Draf
1475.96
1475.96
Springen
3693.34
3693.34
3693.34
3693.34
Dit paard heeft 2529 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H 25856.86 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 25856.86 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 8
arbreStamboom
chevalNakomelingen