Jolanda098

Anciënniteit : 4837 dagen
Algemeen klassement : 42ste
Reserve : 32 170 691 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Lichtgrijs
14:00
Energie
15%
Gezondheid
100%
Moreel
84%

Vaardigheden

Totaal: 29851.21

Uithoudingsvermogen
761.067
1522.13
Snelheid
2585.9255
5171.85
Dressuur
4345.9755
8691.95
Galop
2963.2675
5926.53
Draf
3832.9275
7665.85
Springen
436.444
872.89
Ras: LusitanoLeeftijd: 10 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 492 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 07/10/2026
Producent: Jolanda098 Winst: 1 056 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27255.77
Uithoudingsvermogen3078.75  Galop4908.51
Snelheid4283.46  Draf6349.06
Dressuur7198.90  Springen1437.09
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H27254.43 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M27255.09 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3078.75
3078.75
3078.75
Snelheid
4283.46
4283.46
4283.46
4283.46
Dressuur
7198.9
7198.9
7198.9
7198.9
7198.9
7198.9
Galop
4908.51
4908.51
4908.51
4908.51
4908.51
Draf
6349.06
6349.06
6349.06
6349.06
6349.06
6349.06
Springen
1437.09
1437.09
Dit paard heeft 2667 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H27255.77 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H27255.77 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen