Ascari

Anciënniteit : 2700 dagen
Algemeen klassement : 36ste
Reserve : 25 189 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Quarter Horse Zweetvos kastanje
10:00
Energie
86%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 28406.52

Uithoudingsvermogen
4325.5805
8651.16
Snelheid
1560.6245
3121.25
Dressuur
3798.4175
7596.84
Galop
1154.76
2309.52
Draf
433.6745
867.35
Springen
2930.203
5860.41
Ras: Quarter HorseLeeftijd: 14 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 453 kg
Vacht: Zweetvos kastanje Geboren op: 07/10/2026
Producent: Ascari

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27235.02
Uithoudingsvermogen7186.42  Galop4311.62
Snelheid3109.47  Draf1482.07
Dressuur6291.70  Springen4853.74
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
7186.42
7186.42
7186.42
7186.42
7186.42
7186.42
Snelheid
3109.47
3109.47
3109.47
3109.47
Dressuur
6291.7
6291.7
6291.7
6291.7
6291.7
6291.7
Galop
4311.62
4311.62
4311.62
4311.62
Draf
1482.07
1482.07
Springen
4853.74
4853.74
4853.74
4853.74
4853.74
Deze merrie heeft 2667 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 14 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen