purpose

Anciënniteit : 3798 dagen
Algemeen klassement : 11de
Reserve : 23 265 383 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Gestippeld grijs
13:00
Energie
76%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 32791.60

Uithoudingsvermogen
2769.277
5538.55
Snelheid
3425.462
6850.92
Dressuur
3096.2525
6192.51
Galop
4676.576
9353.15
Draf
552.9375
1105.88
Springen
1875.2925
3750.59
Ras: WelshLeeftijd: 14 jaren
Soort: PonyHoogte: 133 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 431 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 07/10/2026
Producent: Ascari Winst: 965 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27266.09
Uithoudingsvermogen4606.25  Galop7208.98
Snelheid5694.86  Draf1486.63
Dressuur5150.12  Springen3119.25
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4606.25
4606.25
4606.25
4606.25
4606.25
Snelheid
5694.86
5694.86
5694.86
5694.86
5694.86
Dressuur
5150.12
5150.12
5150.12
5150.12
5150.12
Galop
7208.98
7208.98
7208.98
7208.98
7208.98
7208.98
Draf
1486.63
1486.63
Springen
3119.25
3119.25
3119.25
3119.25
Deze merrie heeft 2669 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

F 27266.09 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

F 27266.09 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 14 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen