Nocturne

Anciënniteit : 4244 dagen
Algemeen klassement : 3de
Reserve : 1 994 179 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Roodbruin
13:30
Energie
49%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27130.91

Uithoudingsvermogen
1618.8145
3237.63
Snelheid
3429.8205
6859.64
Dressuur
3101.8025
6203.60
Galop
4341.6165
8683.23
Draf
442.82
885.64
Springen
630.5825
1261.16
Ras: WelshLeeftijd: 10 jaren
Soort: PonyHoogte: 131 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 386 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 08/10/2026
Producent: Nocturne

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27273.56
Uithoudingsvermogen4607.47  Galop7210.79
Snelheid5696.43  Draf1487.07
Dressuur5151.64  Springen3120.15
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: C BLUPT 6 AccєƖєяαᴛє
Moederdier: F BLUPT 7 AccєƖєяαᴛє
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4607.48
4607.48
4607.48
4607.48
4607.48
Snelheid
5696.43
5696.43
5696.43
5696.43
5696.43
Dressuur
5151.64
5151.64
5151.64
5151.64
5151.64
Galop
7210.79
7210.79
7210.79
7210.79
7210.79
7210.79
Draf
1487.07
1487.07
Springen
3120.15
3120.15
3120.15
3120.15
Dit paard heeft 2671 sterren van uitmuntendheid.

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

C BLUPT 8 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

C BLUPT 8 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen