willy0123

Anciënniteit : 5357 dagen
Algemeen klassement : 4de
Reserve : 442 081 022 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Bruin
13:30
Energie
19%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 33525.68

Uithoudingsvermogen
1377.8385
2755.68
Snelheid
2802.165
5604.33
Dressuur
4709.5865
9419.17
Galop
3211.0265
6422.05
Draf
4153.4415
8306.88
Springen
508.782
1017.56
Ras: LusitanoLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 462 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 08/10/2026
Producent: willy0123 Winst: 450 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 01910
Dressuur 0100
Genetisch potentieel Totaal: 27267.32
Uithoudingsvermogen3080.07  Galop4910.58
Snelheid4285.31  Draf6351.61
Dressuur7202.11  Springen1437.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M blupt Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3080.07
3080.07
3080.07
Snelheid
4285.31
4285.31
4285.31
4285.31
Dressuur
7202.11
7202.11
7202.11
7202.11
7202.11
7202.11
Galop
4910.58
4910.58
4910.58
4910.58
4910.58
Draf
6351.61
6351.61
6351.61
6351.61
6351.61
6351.61
Springen
1437.64
1437.64
Dit paard heeft 2671 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H blupt is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen