Thoracicus

Anciënniteit : 5250 dagen
Algemeen klassement : 32ste
Reserve : 3 430 014 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard-eenhoorn Arabier Lever kastanje
08:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 16896.63

Uithoudingsvermogen
2111.8965
4223.79
Snelheid
2727.428
5454.86
Dressuur
1949.59
3899.18
Galop
861.5745
1723.15
Draf
207.067
414.13
Springen
590.7575
1181.52
Ras: ArabierLeeftijd: 15 jaren 10 maanden
Soort: Rijpaard-eenhoornHoogte: 157 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 444 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 09/10/2026
Producent: Thoracicus Winst: 2 143 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 01096
Western Pleasure 0011
droite
Genetisch potentieel Totaal: 16980.69
Uithoudingsvermogen3504.06  Galop2846.30
Snelheid4525.35  Draf918.58
Dressuur3234.76  Springen1951.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Arabier •Pummel einhorn•
Moederdier: Arabier •Pummel einhorn•
Arabier
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3504.06
3504.06
3504.06
3504.06
Snelheid
4525.35
4525.35
4525.35
4525.35
Dressuur
3234.76
3234.76
3234.76
3234.76
Galop
2846.3
2846.3
2846.3
Draf
918.585
918.585
Springen
1951.63
1951.63
1951.63
Deze merrie heeft 1641 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+26, snelheid: +26, dressuur: +26, galop: +26, draf: +26, springen: +26

corneEenhoorn

dressuur: +15

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Eenhoorns lijken op paarden, maar hebben een hoorn op hun voorhoofd. Deze hoorn geeft ze een + 15 dressuurbonus.

Ze worden op een speciale manier gefokt:

  • beide ouders moeten eenhoorns van hetzelfde ras zijn
  • en er moet één dekkingssessie beschikbaar zijn
dan heb je een kans van 1 op 5 dat je een eenhoornveulen krijgt.

Nadat dezelfde eenhoornmerrie 5 keer een veulen werpt zonder een eenhoornveulen te werpen, is de 6de gegarandeerd een eenhoornveulen.

Na het dekken van een eenhoornmerrie, moet je 10 uur in werkelijke tijd wachten voordat je haar opnieuw kunt dekken of voordat je een potentieel eenhoornmerrieveulen kunt dekken.

Manege

Naam:
Tot:
13. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze merrie is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 16 jaren 4 maanden
reproductionDekkingen: 4
tempsVolgende dekking vanaf
12. Oktober 2026 om 03:29:53
arbreStamboom
chevalNakomelingen