CHARLGO

Anciënniteit : 5481 dagen
Algemeen klassement : 38ste
Reserve : 16 717 275 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Ierse Hunter Bruin
08:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 26826.79

Uithoudingsvermogen
3346.179
6692.36
Snelheid
1427.996
2855.99
Dressuur
4016.9965
8033.99
Galop
3125.728
6251.46
Draf
524.6985
1049.40
Springen
971.7955
1943.59
Ras: Ierse HunterLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 174 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 500 kg
Vacht: Bruin Geboren op: 09/10/2026
Producent: CHARLGO Winst: 919 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 25928.28
Uithoudingsvermogen5555.17  Galop5191.14
Snelheid3328.38  Draf1480.21
Dressuur6670.41  Springen3702.96
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
5555.17
5555.17
5555.17
5555.17
5555.17
Snelheid
3328.38
3328.38
3328.38
3328.38
Dressuur
6670.41
6670.41
6670.41
6670.41
6670.41
6670.41
Galop
5191.15
5191.15
5191.15
5191.15
5191.15
Draf
1480.21
1480.21
Springen
3702.96
3702.96
3702.96
3702.96
Dit paard heeft 2537 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H 25928.28 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 25928.28 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen