Rijpaard Lusitano Lichtgrijs
19:00
Energie
26%
Gezondheid
100%
Moreel
99%

Vaardigheden

Totaal: 32351.47

Uithoudingsvermogen
1569.8755
3139.75
Snelheid
2587.5675
5175.14
Dressuur
4436.9525
8873.91
Galop
2965.1275
5930.26
Draf
3835.6715
7671.34
Springen
780.54
1561.08
Ras: LusitanoLeeftijd: 12 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 478 kg
Vacht: Lichtgrijs Geboren op: 10/10/2026
Producent: Voodoo Doll Winst: 558 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0001
Showspringen 02140
Dressuur 0010
Genetisch potentieel Totaal: 27281.83
Uithoudingsvermogen3081.69  Galop4913.22
Snelheid4287.60  Draf6354.82
Dressuur7206.09  Springen1438.41
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 27281 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M 27280 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3081.69
3081.69
3081.69
Snelheid
4287.6
4287.6
4287.6
4287.6
Dressuur
7206.09
7206.09
7206.09
7206.09
7206.09
7206.09
Galop
4913.22
4913.22
4913.22
4913.22
4913.22
Draf
6354.82
6354.82
6354.82
6354.82
6354.82
6354.82
Springen
1438.41
1438.41
Deze merrie heeft 2671 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

falabellaFalabella

snelheid: +7, dressuur: +8, springen: +9

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M 27281 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M 27281 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 13 jaren 8 maanden
reproductionDekkingen: 2
arbreStamboom
chevalNakomelingen