tonn

Anciënniteit : 5677 dagen
Algemeen klassement : 117ste
Reserve : 225 302 908 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Lusitano Kastanje
08:00
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
94%

Vaardigheden

Totaal: 8480.85

Uithoudingsvermogen
478.9835
957.97
Snelheid
666.4135
1332.83
Dressuur
1120.046
2240.09
Galop
763.657
1527.31
Draf
987.747
1975.49
Springen
223.5755
447.15
Ras: LusitanoLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 95 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 95 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 10/10/2026
Producent: tonn

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 27287.15
Uithoudingsvermogen3082.26  Galop4914.14
Snelheid4288.38  Draf6356.16
Dressuur7207.50  Springen1438.71
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H3 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M3 Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3082.26
3082.26
3082.26
Snelheid
4288.38
4288.38
4288.38
4288.38
Dressuur
7207.5
7207.5
7207.5
7207.5
7207.5
7207.5
Galop
4914.14
4914.14
4914.14
4914.14
4914.14
Draf
6356.16
6356.16
6356.16
6356.16
6356.16
6356.16
Springen
1438.71
1438.71
Deze merrie heeft 2671 sterren van uitmuntendheid.

Deze merrie heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard-pegasus Bruin
P is minder dan 6 maanden oud en is nog bij haar moeder. Daarom hoef je haar niet in een manege op stal te zetten.

Training

pictoalertP zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertP zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie