jain9

Anciënniteit : 943 dagen
Algemeen klassement : 401ste
Reserve : 3 393 494 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Lusitano Roodbruin
13:00
Energie
63%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27043.17

Uithoudingsvermogen
627.36
1254.72
Snelheid
1301.803
2603.61
Dressuur
4351.6705
8703.34
Galop
2966.1365
5932.27
Draf
3837.8895
7675.78
Springen
436.727
873.45
Ras: LusitanoLeeftijd: 14 jaren
Soort: RijpaardHoogte: 161 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 477 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 10/10/2026
Producent: jain9 Winst: 340 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27292.17
Uithoudingsvermogen3082.85  Galop4914.89
Snelheid4289.30  Draf6357.41
Dressuur7208.75  Springen1438.97
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H27291.48 BLUPT Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M27290.80 BLUPT Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3082.85
3082.85
3082.85
Snelheid
4289.3
4289.3
4289.3
4289.3
Dressuur
7208.75
7208.75
7208.75
7208.75
7208.75
7208.75
Galop
4914.89
4914.89
4914.89
4914.89
4914.89
Draf
6357.41
6357.41
6357.41
6357.41
6357.41
6357.41
Springen
1438.97
1438.97
Deze merrie heeft 2671 sterren van uitmuntendheid.

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

M27292.17 BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M27292.17 BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 14 jaren 10 maanden
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen