Rijpaard Lusitano Gestippeld grijs
13:00
Energie
67%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26793.02

Uithoudingsvermogen
628.5135
1257.03
Snelheid
1294.641
2589.28
Dressuur
4354.3495
8708.70
Galop
2968.7865
5937.57
Draf
3840.033
7680.07
Springen
310.1855
620.37
Ras: LusitanoLeeftijd: 19 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 162 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 462 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 11/10/2026
Producent: TOADETTE Winst: 1 357 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 02000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27302.13
Uithoudingsvermogen3083.97  Galop4916.84
Snelheid4290.87  Draf6359.57
Dressuur7211.37  Springen1439.51
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 27301.67 BLUPT Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Moederdier: M 27300.85 BLUPT Ꮤ.Ꮤ.Ꮤ.
Lusitano
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3083.97
3083.97
3083.97
Snelheid
4290.87
4290.87
4290.87
4290.87
Dressuur
7211.37
7211.37
7211.37
7211.37
7211.37
7211.37
Galop
4916.84
4916.84
4916.84
4916.84
4916.84
Draf
6359.57
6359.57
6359.57
6359.57
6359.57
6359.57
Springen
1439.51
1439.51
Deze merrie heeft 2673 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+40, snelheid: +40, dressuur: +40, galop: +40, draf: +40, springen: +40

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
14. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

M 27302.13 BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
Volgende dekking: 20 jaren 4 maanden
reproductionDekkingen: 7
arbreStamboom
chevalNakomelingen

Gereed

Eigenaar: TOADETTE
Einde van de lening: vandaag om 08:59