villose

Anciënniteit : 48 dagen
Algemeen klassement : 2142ste
Reserve : 136 712 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen KWPN Lever kastanje
10:00
Energie
96%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: KWPNLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 94 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 94 kg
Vacht: Lever kastanje Geboren op: 11/10/2026
Producent: villose

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 20918.20
Uithoudingsvermogen1133.24  Galop3287.08
Snelheid4179.74  Draf2266.38
Dressuur5381.64  Springen4670.12
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: EMERALD 21072 K W P N
Moederdier: Kimberly V's KWPN
KWPN
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1133.24
1133.24
Snelheid
4179.74
4179.74
4179.74
4179.74
Dressuur
5381.64
5381.64
5381.64
5381.64
5381.64
Galop
3287.08
3287.08
3287.08
3287.08
Draf
2266.38
2266.38
2266.38
Springen
4670.12
4670.12
4670.12
4670.12
4670.12
Dit paard heeft 2035 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Kastanje
Kalle is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertKalle zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertKalle zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie