Veulen KWPN Kastanje
09:45
Energie
89%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1437.81

Uithoudingsvermogen
39.01
78.02
Snelheid
143.6625
287.32
Dressuur
184.894
369.79
Galop
113.1535
226.31
Draf
77.8405
155.68
Springen
160.3435
320.69
Ras: KWPNLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 94 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 94 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 11/10/2026
Producent: Fortunate Stables

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 14597.62
Uithoudingsvermogen792.11  Galop2297.63
Snelheid2917.12  Draf1580.58
Dressuur3754.34  Springen3255.83
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Bravo Dark side
Moederdier: Fortunate Mother Fortunate Stables
KWPN
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
792.116
792.116
Snelheid
2917.12
2917.12
2917.12
Dressuur
3754.34
3754.34
3754.34
3754.34
Galop
2297.63
2297.63
2297.63
Draf
1580.58
1580.58
Springen
3255.83
3255.83
3255.83
3255.83
Dit paard heeft 1403 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Gestippeld grijs
Fortunate Foal is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertFortunate Foal zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertFortunate Foal zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie