Rijpaard Lipizzaner Gespikkeld grijs
21:45
Energie
42%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 23128.47

Uithoudingsvermogen
1829.425
3658.85
Snelheid
2669.0865
5338.17
Dressuur
3049.5515
6099.10
Galop
2058.385
4116.77
Draf
1322.915
2645.83
Springen
634.87
1269.74
Ras: LipizzanerLeeftijd: 3 jaren 2 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 479 kg
Vacht: Gespikkeld grijs Geboren op: 11/10/2026
Producent: Fortunate Stables Winst: 423 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0200
Drafrace 0110
Cross-country 0101
Showspringen 0100
Dressuur 0100
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen1285.84  Galop1446.78
Snelheid1875.94  Draf929.84
Dressuur2143.36  Springen446.23
BLUP:
-0.74
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Lipizzaner
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
1285.85
1285.85
Snelheid
1875.94
1875.94
1875.94
Dressuur
2143.36
2143.36
2143.36
Galop
1446.78
1446.78
Draf
929.84
929.84
Springen
446.23
446.23
Deze merrie heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+16, snelheid: +16, dressuur: +16, galop: +16, draf: +16, springen: +16

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
10. December 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 0
arbreStamboom
chevalNakomelingen