Pony Welsh Roodbruin
13:30
Energie
22%
Gezondheid
100%
Moreel
84%

Vaardigheden

Totaal: 26967.79

Uithoudingsvermogen
1360.3495
2720.70
Snelheid
3530.9975
7061.99
Dressuur
3110.301
6220.60
Galop
4353.7805
8707.56
Draf
302.5255
605.05
Springen
825.942
1651.88
Ras: WelshLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: PonyHoogte: 131 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 386 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 11/10/2026
Producent: Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ Winst: 489 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0007
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 02000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 27293.44
Uithoudingsvermogen4610.72  Galop7216.61
Snelheid5700.12  Draf1488.07
Dressuur5155.47  Springen3122.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Barbapapa /2 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: 27292.91 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4610.73
4610.73
4610.73
4610.73
4610.73
Snelheid
5700.12
5700.12
5700.12
5700.12
5700.12
Dressuur
5155.48
5155.48
5155.48
5155.48
5155.48
Galop
7216.61
7216.61
7216.61
7216.61
7216.61
7216.61
Draf
1488.07
1488.07
Springen
3122.43
3122.43
3122.43
3122.43
Dit paard heeft 2673 sterren van uitmuntendheid.

cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

H 27293.44 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H 27293.44 is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen