Faith15

Anciënniteit : 144 dagen
Algemeen klassement : 609ste
Reserve : 4 182 385 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Marwari Cremello Tobiano
20:00
Energie
27%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 1910.00

Uithoudingsvermogen
190.001
380.00
Snelheid
162.2125
324.43
Dressuur
152.7895
305.58
Galop
238.267
476.53
Draf
87.0535
174.11
Springen
124.678
249.36
Ras: MarwariLeeftijd: 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 140 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 213 kg
Vacht: Cremello Tobiano Geboren op: 13/10/2026
Producent: Franneke1995

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 21167.39
Uithoudingsvermogen4219.59  Galop5302.32
Snelheid3596.22  Draf1910.21
Dressuur3384.83  Springen2754.22
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Anvers De Marsman
Moederdier: Merrie 21011.40
Marwari
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4219.59
4219.59
4219.59
4219.59
Snelheid
3596.22
3596.22
3596.22
3596.22
Dressuur
3384.83
3384.83
3384.83
3384.83
Galop
5302.32
5302.32
5302.32
5302.32
5302.32
Draf
1910.21
1910.21
1910.21
Springen
2754.22
2754.22
2754.22
Dit paard heeft 2060 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

h21167 is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

pictoalerth21167 zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar 10 maanden!

Reproductie

pictoalerth21167 zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar 10 maanden!

Informatie