Veulen KWPN Gestippeld grijs
08:00
Energie
94%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 0.00

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
0
0.00
Dressuur
0
0.00
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
0
0.00
Ras: KWPNLeeftijd: 1 jaar
Soort: RijpaardHoogte: 139 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 218 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 12/10/2026
Producent: Anoukjuhhx

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

steen der wijzen
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen441.35  Galop1276.91
Snelheid1625.60  Draf882.70
Dressuur2089.71  Springen1811.73
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
KWPN
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
441.35
441.35
Snelheid
1625.6
1625.6
1625.6
Dressuur
2089.71
2089.71
2089.71
Galop
1276.91
1276.91
Draf
882.7
882.7
Springen
1811.73
1811.73
1811.73
Deze merrie heeft 756 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15


Manege

Tot:
15. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

pictoalertOdette zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Zij is op het ogenblik nog maar 1 jaar!

Reproductie

pictoalertOdette zal in staat zijn om te fokken op 2 jaren 6 maanden
Zij is op het ogenblik nog maar 1 jaar!

Informatie