10:00
Energie
54%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 850.82

Uithoudingsvermogen
0
0.00
Snelheid
169.8485
339.70
Dressuur
109.1505
218.30
Galop
0
0.00
Draf
0
0.00
Springen
146.4125
292.82
Ras: ShetlanderLeeftijd: 4 jaren 4 maanden
Soort: PonyHoogte: 104 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 298 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 12/10/2026
Producent: MellieHeartPoli34

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 8128.00
Uithoudingsvermogen929.84  Galop1375.26
Snelheid1536.19  Draf446.23
Dressuur1697.13  Springen2143.35
BLUP:
-67.90
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Shetlander
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
929.84
929.84
Snelheid
1536.19
1536.19
Dressuur
1697.13
1697.13
1697.13
Galop
1375.26
1375.26
Draf
446.23
446.23
Springen
2143.35
2143.35
2143.35
Deze merrie heeft 755 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+7, snelheid: +7, dressuur: +7, galop: +7, draf: +7, springen: +7

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

selleclassique2x2** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

tapisclassique2xrose2** Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonnet2xnoirrose2** Oorkapje

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bande2xrose2** Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

bonuscouleurKleur

uithoudingsvermogen:+2, snelheid: +2, dressuur: +2, galop: +2, draf: +2, springen: +2

pommeorGouden appel

uithoudingsvermogen:+5, snelheid: +5, dressuur: +5, galop: +5, draf: +5, springen: +5


Manege

Naam:
Tot:
15. Oktober 2026
Stal:
stal 1*
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Volgende dekking: 5 jaren 2 maanden
reproductionDekkingen: 1
arbreStamboom
chevalNakomelingen