Grandma

Anciënniteit : 4934 dagen
Algemeen klassement : 13de
Reserve : 2 633 441 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Donkerbruin
08:00
Energie
100%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26615.43

Uithoudingsvermogen
1360.592
2721.18
Snelheid
3431.0495
6862.10
Dressuur
3103.2565
6206.51
Galop
4343.6895
8687.38
Draf
439.101
878.20
Springen
630.026
1260.05
Ras: WelshLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: PonyHoogte: 133 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 412 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 12/10/2026
Producent: Grandma

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02020
Genetisch potentieel Totaal: 27303.41
Uithoudingsvermogen4612.47  Galop7219.03
Snelheid5702.26  Draf1488.58
Dressuur5157.47  Springen3123.58
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: 27302.45 / 4 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: 27303.03 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4612.48
4612.48
4612.48
4612.48
4612.48
Snelheid
5702.26
5702.26
5702.26
5702.26
5702.26
Dressuur
5157.48
5157.48
5157.48
5157.48
5157.48
Galop
7219.03
7219.03
7219.03
7219.03
7219.03
7219.03
Draf
1488.58
1488.58
Springen
3123.58
3123.58
3123.58
3123.58
Dit paard heeft 2673 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+18, snelheid: +18, dressuur: +18, galop: +18, draf: +18, springen: +18

sellewestern1x1* Western Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bridewestern1x1* Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
11. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 7
arbreStamboom
chevalNakomelingen