Hera030

Anciënniteit : 854 dagen
Algemeen klassement : 448ste
Reserve : 1 591 709 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Curly Kastanje
09:30
Energie
26%
Gezondheid
100%
Moreel
96%

Vaardigheden

Totaal: 22609.21

Uithoudingsvermogen
4094.3615
8188.72
Snelheid
2636.1965
5272.39
Dressuur
797.787
1595.57
Galop
633.843
1267.69
Draf
2857.772
5715.54
Springen
284.6445
569.29
Ras: CurlyLeeftijd: 10 jaren 4 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 157 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 465 kg
Vacht: Kastanje Geboren op: 12/10/2026
Producent: Hera030 Winst: 3 341 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0002
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 01882
Western Pleasure 01211
droite
Genetisch potentieel Totaal: 25721.65
Uithoudingsvermogen6796.37  Galop3120.81
Snelheid4374.39  Draf4740.53
Dressuur3934.43  Springen2755.12
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excellentie

Uithoudingsvermogen
6796.37
6796.37
6796.37
6796.37
6796.37
6796.37
Snelheid
4374.39
4374.39
4374.39
4374.39
Dressuur
3934.43
3934.43
3934.43
3934.43
Galop
3120.81
3120.81
3120.81
3120.81
Draf
4740.53
4740.53
4740.53
4740.53
4740.53
Springen
2755.12
2755.12
2755.12
Dit paard heeft 2516 sterren van uitmuntendheid.

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

curepiedHoevenkrabber

dressuur: +8

potgraisseTobbe met vet

uithoudingsvermogen:+8, snelheid: +8

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Mickey BLUPT is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

Mickey BLUPT is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 9
arbreStamboom
chevalNakomelingen