Veulen Welsh Zweetvos kastanje
09:00
Energie
85%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 5587.74

Uithoudingsvermogen
471.9755
943.95
Snelheid
583.4885
1166.98
Dressuur
527.75
1055.50
Galop
738.6955
1477.39
Draf
152.328
304.66
Springen
319.6305
639.26
Ras: WelshLeeftijd: een paar uur
Soort: PonyHoogte: 70 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 70 kg
Vacht: Zweetvos kastanje Geboren op: 13/10/2026
Producent: Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 27310.55
Uithoudingsvermogen4613.64  Galop7220.88
Snelheid5703.70  Draf1489.03
Dressuur5158.85  Springen3124.45
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 27310.09 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: M Blupt Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4613.64
4613.64
4613.64
4613.64
4613.64
Snelheid
5703.7
5703.7
5703.7
5703.7
5703.7
Dressuur
5158.85
5158.85
5158.85
5158.85
5158.85
Galop
7220.88
7220.88
7220.88
7220.88
7220.88
7220.88
Draf
1489.03
1489.03
Springen
3124.45
3124.45
3124.45
3124.45
Dit paard heeft 2674 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Pony Zweetvos kastanje
ᒍOKᙓᖇ is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertᒍOKᙓᖇ zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertᒍOKᙓᖇ zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie