toppertops

Anciënniteit : 3806 dagen
Algemeen klassement : 49ste
Reserve : 64 060 106 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Roodbruin
14:15
Energie
44%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 27129.54

Uithoudingsvermogen
1393.7995
2787.60
Snelheid
3434.2585
6868.52
Dressuur
3106.2335
6212.47
Galop
4364.781
8729.56
Draf
432.7725
865.54
Springen
832.9265
1665.85
Ras: WelshLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: PonyHoogte: 133 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 378 kg
Vacht: Roodbruin Geboren op: 13/10/2026
Producent: toppertops

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 01900
droite
Genetisch potentieel Totaal: 27310.96
Uithoudingsvermogen4613.70  Galop7220.91
Snelheid5703.80  Draf1489.06
Dressuur5159.00  Springen3124.49
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H 27310.09 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: M 27310.57 Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4613.7
4613.7
4613.7
4613.7
4613.7
Snelheid
5703.8
5703.8
5703.8
5703.8
5703.8
Dressuur
5159
5159
5159
5159
5159
Galop
7220.91
7220.91
7220.91
7220.91
7220.91
7220.91
Draf
1489.06
1489.06
Springen
3124.49
3124.49
3124.49
3124.49
Dit paard heeft 2674 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+17, snelheid: +17, dressuur: +17, galop: +17, draf: +17, springen: +17

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
16. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 4
arbreStamboom
chevalNakomelingen