toppertops

Anciënniteit : 3806 dagen
Algemeen klassement : 49ste
Reserve : 63 401 747 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Pony Welsh Muisgrijs
13:30
Energie
34%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 26731.08

Uithoudingsvermogen
1386.6595
2773.32
Snelheid
3437.447
6874.89
Dressuur
3109.108
6218.22
Galop
4351.689
8703.38
Draf
447.54
895.08
Springen
633.0945
1266.19
Ras: WelshLeeftijd: 10 jaren 2 maanden
Soort: PonyHoogte: 132 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 377 kg
Vacht: Muisgrijs Geboren op: 13/10/2026
Producent: toppertops

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Barrel Racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western Pleasure 02000
Genetisch potentieel Totaal: 27313.64
Uithoudingsvermogen4614.20  Galop7221.52
Snelheid5704.36  Draf1489.22
Dressuur5159.49  Springen3124.85
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H Blupt Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Moederdier: M Blupt Tᕼᙓ ᒍOKᙓᖇ
Welsh
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4614.2
4614.2
4614.2
4614.2
4614.2
Snelheid
5704.36
5704.36
5704.36
5704.36
5704.36
Dressuur
5159.49
5159.49
5159.49
5159.49
5159.49
Galop
7221.52
7221.52
7221.52
7221.52
7221.52
7221.52
Draf
1489.22
1489.22
Springen
3124.85
3124.85
3124.85
3124.85
Dit paard heeft 2674 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+17, snelheid: +17, dressuur: +17, galop: +17, draf: +17, springen: +17

sellewestern3x3*** Western Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

bridewestern3x3*** Western Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

tapiswestern1x1* Western Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Tot:
16. Oktober 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationwesternDeze hengst is gespecialiseerd in Western Paardrijden.

Reproductie

Informatie

H Blupt is een teampaard en kan zich niet voortplanten.
reproductionDekkingen: 5
arbreStamboom
chevalNakomelingen