PromiseQH

Anciënniteit : 2793 dagen
Algemeen klassement : 192ste
Reserve : 4 087 417 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Veulen Nokota Donkerbruin
08:30
Energie
80%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 5576.75

Uithoudingsvermogen
369.6305
739.26
Snelheid
313.8295
627.66
Dressuur
735.8125
1471.62
Galop
167.4315
334.86
Draf
624.7605
1249.52
Springen
576.9125
1153.83
Ras: NokotaLeeftijd: een paar uur
Soort: RijpaardHoogte: 86 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 86 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 13/10/2026
Producent: PromiseQH

Uitrusting

Geen op dit moment!

Items

Geen op dit moment!
Genetisch potentieel Totaal: 27124.30
Uithoudingsvermogen3595.63  Galop1628.71
Snelheid3052.82  Draf6077.44
Dressuur7157.71  Springen5611.99
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: H blupt 2 Σᴛнεяεαl
Moederdier: M blupt 2 Σᴛнεяεαl
Nokota
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
3595.63
3595.63
3595.63
3595.63
Snelheid
3052.82
3052.82
3052.82
Dressuur
7157.71
7157.71
7157.71
7157.71
7157.71
7157.71
Galop
1628.71
1628.71
1628.71
Draf
6077.44
6077.44
6077.44
6077.44
6077.44
Springen
5611.99
5611.99
5611.99
5611.99
5611.99
Dit paard heeft 2655 sterren van uitmuntendheid.

Deze hengst heeft geen bonussen.


Manege

Rijpaard Bruin
Poes is jonger dan 6 maanden oud en leeft nog met zijn moeder, je hoeft hem dus nog niet in een manege te plaatsen.

Training

pictoalertPoes zal in staat zijn om te trainen op 2 jaren
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Reproductie

pictoalertPoes zal in staat zijn om te dekken op 2 jaren 6 maanden
Hij is op het ogenblik nog maar een paar uur!

Informatie