Rijpaard Marwari Muisgrijs
19:30
Energie
20%
Gezondheid
100%
Moreel
100%

Vaardigheden

Totaal: 13390.56

Uithoudingsvermogen
1353.5315
2707.06
Snelheid
1153.649
2307.30
Dressuur
1252.268
2504.54
Galop
1958.6105
3917.22
Draf
514.9605
1029.92
Springen
462.258
924.52
Ras: MarwariLeeftijd: 7 jaren 10 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 435 kg
Vacht: Muisgrijs Geboren op: 14/10/2026
Producent: Franneke1995

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0000
Drafrace 0000
Cross-country 0000
Showspringen 0000
Dressuur 0000
Genetisch potentieel Totaal: 21364.14
Uithoudingsvermogen4259.60  Galop5349.30
Snelheid3630.05  Draf1928.13
Dressuur3416.40  Springen2780.65
BLUP:
5.44
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Golden Boy van Lushlife Marwari's
Moederdier: M21251
Marwari
100.0%

Excellentie

Uithoudingsvermogen
4259.61
4259.61
4259.61
4259.61
Snelheid
3630.05
3630.05
3630.05
3630.05
Dressuur
3416.4
3416.4
3416.4
3416.4
Galop
5349.3
5349.3
5349.3
5349.3
5349.3
Draf
1928.13
1928.13
1928.13
Springen
2780.65
2780.65
2780.65
Dit paard heeft 2079 sterren van uitmuntendheid.

centre Manegebonussen

uithoudingsvermogen:+15, snelheid: +15, dressuur: +15, galop: +15, draf: +15, springen: +15

selleclassique3x3*** Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

brideclassique3x3*** Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+3, snelheid: +3, dressuur: +3, galop: +3, draf: +3, springen: +3

peigneKam

uithoudingsvermogen:+4, snelheid: +4

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Manege

Naam:
Tot:
4. November 2026
Stal:
stal 3*** drinkbak douche vlas
Voordelen:
veevoer haver wortel mengvoer 3*** klassiek zadel 3*** klassiek hoofdstel 1* klassiek zadeldeken 1* oorkapje 1* beenbeschermers

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 18
arbreStamboom
chevalNakomelingen