shanike01

Anciënniteit : 2642 dagen
Algemeen klassement : 368ste
Reserve : 4 034 797 equus
Geschiedenis van Eigenaren
Rijpaard Vervluchtig KWPN Donkerbruin
20:30
Energie
29%
Gezondheid
100%
Moreel
97%

Vaardigheden

Totaal: 298.21

Uithoudingsvermogen
14.1605
28.32
Snelheid
28.5005
57.00
Dressuur
34.5
69.00
Galop
22.442
44.88
Draf
19.5005
39.00
Springen
30.0005
60.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 22 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: vrouwelijkGewicht: 469 kg
Vacht: Donkerbruin Geboren op: 14/10/2026
Producent: shanike01 Winst: 3 465 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0411
Drafrace 01427
Cross-country 0301
Showspringen 0122
Dressuur 0120
Genetisch potentieel Totaal: 300.00
Uithoudingsvermogen30.00  Galop45.00
Snelheid57.00  Draf39.00
Dressuur69.00  Springen60.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%
cravacheZweep

dressuur: +4, galop: +9, draf: +9, springen: +9

selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

clochesSpringschoenen

snelheid: +6, dressuur: +6, springen: +6

eperonsSporen

uithoudingsvermogen:+9, snelheid: +9, dressuur: +9, galop: +9, draf: +9, springen: +9

longeLonge

dressuur: +12, galop: +10, draf: +10

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bonnet1x1* Oorkapje

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

bande1x1* Beenbeschermers

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Time Flies is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Time Flies is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze merrie is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 3
arbreStamboom
chevalNakomelingen