Rijpaard Vervluchtig KWPN Gestippeld grijs
09:45
Energie
69%
Gezondheid
87%
Moreel
99%

Vaardigheden

Totaal: 300.00

Uithoudingsvermogen
14.665
29.33
Snelheid
28.5
57.00
Dressuur
34.835
69.67
Galop
22.5
45.00
Draf
19.5
39.00
Springen
30
60.00
Ras: Vervluchtig KWPNLeeftijd: 13 jaren 6 maanden
Soort: RijpaardHoogte: 158 cm
Geslacht: mannelijkGewicht: 447 kg
Vacht: Gestippeld grijs Geboren op: 14/10/2026
Producent: StarbucksKim2012 Winst: 300 Equus

Overwinningen

trophee trophee2 trophee3
Galoprace 0500
Drafrace 0200
Cross-country 0500
Showspringen 0610
Dressuur 0400
Genetisch potentieel Totaal: 300.00
Uithoudingsvermogen30.00  Galop45.00
Snelheid57.00  Draf39.00
Dressuur69.00  Springen60.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Afstamming

Voorvader: Ouranos
Moederdier: Gaia
Vervluchtig KWPN
100.0%
selleclassique1x1* Klassiek Zadel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

brideclassique1x1* Klassiek Hoofdstel

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1

tapisclassique1x1* Klassiek Zadeldeken

uithoudingsvermogen:+1, snelheid: +1, dressuur: +1, galop: +1, draf: +1, springen: +1


Mr Evanescence is een vervluchtig paard.

Vervluchtige paarden bezoeken je fokkerij voor een beperkte tijd.

Je kunt voor ze zorgen, ze trainen, ze inschrijven voor competities en ze fokken om prijzen te winnen en hogerop te komen in het spelersklassement.

Ze kunnen niet gestald worden in een manege.

Ze verouderen in stappen van 6 maanden

Deze paarden kunnen niet verkocht worden.

Manege

Mr Evanescence is nog niet geregistreerd bij een manege.

Training

Uithoudingsvermogen
Snelheid
Dressuur
Galop
Draf
Springen

Competities

specialisationclassiqueDeze hengst is gespecialiseerd in Engels Paardrijden.

Reproductie

Informatie

reproductionDekkingen: 6
arbreStamboom
chevalNakomelingen